Uživatel: nepřihlášen

Co je to Alarm-STK?

www.alarm-stk.cz je unikátní SMS služba pro provozovatele STK stanic a jejich zákazníky.

Více informací >>

Tato služba umožňuje stanicím STK informovat své zákazníky včas a jednoduchou formou pomocí SMS zprávy o vypršení platnosti technické prohlídky na jejich vozidle. Zvyšuje spokojenost zákazníků STK, snižuje náklady na upozorňování zákazníků a působí tak příznivě na zisk firmy.

Jak to funguje?

Každá Stanice STK má založený vlastní účet na internetovém portálu www.alarm-stk.cz.

Pracovník STK stanice zadá do portálu:

 • kontaktní údaje na majitele/provozovatele vozidla
 • RZ vozidla
 • datum vypršení platnosti technické prohlídky

www.alarm-stk.cz na základě zadaných údajů automaticky informuje provozovatele/vlastníka motorového vozidla 30 dní před ukončením platnosti STK o nutnosti provést novou technickou prohlídku.

Více informací >>

Lhůta 30 dní má umožnit zákazníkovi, aby se na technickou prohlídku dobře připravil a zajistil si případný servis vozidla.

Co je cílem služby Alarm-STK?

Zkvalitnit péči o zákazníky STK a tím dosáhnout zvýšení:

SMS služba Alarm STK funguje bezchybně již třetím rokem a má velmi pozitivní odezvu u zákazníků STK. Zákazníci velmi oceňují informování o vypršení platnosti technické prohlídky. Nemusejí se o nic starat, vědí, že se o to postará jejich STK.

Představte si opačnou situaci, kdy zákazník zapomene provést technickou prohlídku svého vozidla a možné problémy, které zákazníkovi hrozí:

 • v případě dopravní nehody,
 • možné problémy s pojišťovnou
 • při vycestování do zahraničí atd.

Spokojený zákazník se stává loajálním zákazníkem. Loajální zákazník je nejlepším zákazníkem každého podnikatele, protože se vrací sám a Vy nemusíte vynakládat žádné další prostředky do reklamy, abyste ho získal. Navíc z průzkumů vyplývá, že náklady na získání nového zákazníka jsou až 7x vyšší, než náklady na udržení stávajícího zákazníka. S naším systémem se Vaše stávající náklady na udržení zákazníka ještě výrazně sníží.

Spokojený a loajální zákazník se se svou dobrou zkušeností svěří svým přátelům a známým, kteří se pak prakticky „zdarma“ stávají Vašimi zákazníky.

 • více zákazníků přináší podnikateli vyšší zisk
 • nížší náklady spojené s automatizací upozornění působí příznivě na nákladovou stranu STK a zvyšují tak zisk splečnosti.
 • náklady na upozornění zákazníka formou SMS jsou oproti jiným formám upozornění (např. dopisem) velmi nízké
 • pokud vynakládáte nemalé prostředky na tištěnou reklamu za účelem získání zákazníků, rozesílání SMS s alarmem s kontaktními údaji na Vás může tuto reklamu zčásti nahradit a Vaše náklady na tištěnou reklamu se sníží
 • po zadání alarmu do systému je vše plně automatické, jsou tak minimalizovány náklady na pracovní sílu a možnost opomenutí.

Výhody pro zákazníka STK

S naší službou už zákazník nikdy nezapomene provést technickou prohlídku svého vozidla.

Zákazník je o končící platnosti STK informován:

 • s dostatečným předstihem
 • jednoduchou formou pomocí SMS zprávy přímo na jeho mobilní telefon

Více informací >>

Alarm STK podporuje jak informování emailem, tak formou SMS zpráv. Informace formou SMS zprávy je ale stěžejní a to proto, že dnes používá mobilní telefon prakticky každý a většina uživatelů a to i důchodců si umí přečíst SMS zprávu. S emailem je to jiné, jen malé procento starší populace umí nebo chce pracovat s počítačem, natož s internetem. Emailové schránky bývají často přeplněné z důvodu e-mailového marketingu a dost často se stává, že lidé email přehlédnou nebo emaily vůbec nečtou. Hodně uživatelů také v průběhu dvou let email změní a to buďto z pracovních důvodů (změna práce) nebo z důvodu, že do emailu chodí příliš mnoho nevyžádaných zpráv. Naproti tomu většina zaměstnanců, kteří z práce odcházejí, si své mobilní telefonní číslo odnášejí sebou.

Výhody pro provozovatele STK

SMS alarm v sobě obsahuje telefonický kontakt na Vaši STK. Drtivá většina zákazníků použije telefonický kontakt uvedený v SMS alarmu a obědná si opětovně prohlídku u STK, od které přijal upozornění.

 • Automatické řešení šetří čas a náklady na pracovní sílu      Více informací >>

Pracovník u přepážky se po provedené technické kontrole zeptá klienta, zda si přeje být upozorněn na vypršení technické prohlídky, pokud zákazník souhlasí, jednoduchým způsobem vytvoří alarm, poté již všechno funguje plně automaticky bez potřeby další pracovní síly.

Náklady na vytvoření upozornění v papírové formě jsou vysoké. Příprava znění dopisu, tisk dokumentu, obálka, poštovní známka a případná návštěva pošty, to všechno stojí spoustu peněz a drahého času, který vaše pracovní síla musí vynaložit a Vy zaplatit. Oproti tomu SMS zprávu za Vás náš systém odešle sám a za pouhé 2 Kč.

 • E-maily zákazníci ignorují, SMS zprávu si přečte každý

Provozovatel STK má možnost si sám zadat text alarmu tak, aby vyhovoval jeho potřebám. Pouze SPZ motorového vozidla a datum vypršení platnosti technické prohlídky je povinné.

 • Konkurenční výhoda oproti STK, které své zákazníky neupozorňují      Více informací >>

STK, která službu poskytuje, je zvýhodněna oproti konkurenci. Má skvělou službu navíc. Zákazníci si mezi sebou o dobré službě řeknou. Berou to jako skvělou novinku a možnost dobře poradit svým známým. 

Systém byl navrhnut tak, aby byl maximálně jednoduchý a přehledný. Neobsahoval žádné nadbytečné kroky a informace. Práci v něm opravdu zvládne rychle každý.

Co získáte navíc?

Se službou Alarm-STK získáte navíc zdarma:

 • Prezentaci na internetu na www.seznamstk.cz a www.prepisy-vozidel.cz      Více informací >>

Prezentace na www.seznamstk.cz podpoří prezentaci Vaší firmy a její rychlou vyhledatelnost v daném regionu. Navíc s Alarmem-STK je Vaše firma oproti jiným ještě zvýrazněna. Za takovouto službu je nutné v jiných seznamech platit i několik tisíc korun ročně. Našim zákazníkům tuto službu nabízíme ZDARMA.

Reklamní plachta se dává většinou vedle vjezdu do STK. Má za cíl vzbudit zájem zákazníka a upozornit na to, že Vaše STK tuto unikátní službu poskytuje a že s Vámi, již zákazníci na technickou prohlídku nezapomenou!

Našim klientům neúčtujeme náklady na dopravu spojené s představením produktu a zaškolením zaměstnanců

 • Instalace

Zaškolení provedeme přímo ve Vaší stanici technické kontroly, nemusíte nikam jezdit, my přijedeme za Vámi.

Upozorňujete své zákazníky? Máte požadované údaje evidované v Excelu, případně v jiném programu, který umožňuje export do XLS nebo CSV? Zdarma Vám naplníme alarmy do portálu a ušetříme Vám tak čas.

Potřebujete s něčím pomoci? Máte dotaz, návrh, nebo připomínku? Jsme tu pro Vás. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo emailem a rádí Vám pomůžeme. U nás se Vám bude věnovat přímo náš pracovník, žádný automat.

 • Formulář pro přidávání alarmu přímo z internetových stránek Vaší STK      Více informací >>

Vytvořili jsme formulář, který lze snadno vložit do Vašich stávajících internetových stránek. Pomocí tohoto formuláře pak budou moci i zákazníci, kteří u Vás ještě neabsolvovali technickou prohlídku, vytvořit samy alarm, který je včas upozorní na končíci platnost STK. Upozornění zákazníci, pak přijedou provést technickou prohlídku k Vám.

Kolik stojí služba Alarm-STK?

Měsíční paušál: 200,- Kč

V ceně paušálu je zviditelnění Vaší firmy na www.seznamstk.cz

Cena marketingové SMS zprávy: 2,-- Kč

Cena jednoduché SMS zprávy: 1,-- Kč

Více informací >>

Do faktury se započítávají odeslané alarmy (SMS zprávy) v daném fakturačním období. Zpočátku tedy platíte pouze paušál a vkládáte alarmy. Faktura se Vám navýší o cenu za odeslané SMS alarmy až po jednom roce nebo dvou letech.

Jednoduchá SMS zpráva - zákazníkovi přijde SMS zpráva z mobilního telefonního čísla, které nemá provozovatel STK možnost ovlivnit.
Marketingová SMS zpráva - umožňuje provozovateli STK zvolit, zda se má příjemci SMS zprávy zobrazit vlastní telefonní číslo STK nebo textový odesílatel.
Textový odesílatel - umožňuje zvolit unikátní text, např. název STK, který se zobrazí příjemci SMS zprávy místo telefonního čísla (např. AlarmSTK, MojeSTK, AA_STK_BRNO atd). Maximální počet znaků je 11.
Vlastní číslo - umožňuje nastavit vlastní telefonní číslo STK, které se zobrazí zákazníkovi v doručené SMS zprávě. Zákazník poté může využít funkce jeho mobilního telefonu a zavolat na toto telefonní číslo.

Zaujala Vás služba Alarm-STK?

Kontaktujte nás. Náš obchodní zástupce zdarma přijede až k Vám, osobně Vám službu Alarm-STK představí a rád zodpoví Vaše dotazy.

Kontaktní formulář:

Kontakty >>